ДЮФШ «Динамо» підписала договір про співпрацю з футбольним клубом «Адреналін»

Футбол України 22 Травня, 11:26 93
ДЮФШ «Динамо» підписала договір про співпрацю з футбольним клубом «Адреналін»
​Дитячо-юнацька футбольна школа київського «Динамо» уклала договір про співпрацю з луцьким дитячо-юнацьким футбольним клубом «Адреналін».

Угода між клубами розраховане на два роки з правом його пролонгації.

«Адреналін» заснований в грудні 2011 року в Луцьку. Все починалося з заняття п'яти дітей. Поступово почали вигравати турніри - це були хлопці 2001 року народження. Потім зрозуміли, що потрібно більше вікових категорій - три, чотири, п'ять...

Крок за кроком розвивали клуб і робимо це зараз.4 роки тому до нас приїжджав представник «Вільярреала», старший тренер юнацької команди іспанців і проводив семінари з нашими тренерами, намагався влити іспанський футбол. Хочемо увібрати все найкраще від провідних європейських клубів. Прогрес хлопців помітно, тому що наші вихованці є в «Динамо», «Шахтар», «Карпатах», «Русі».

Думаю, партнерська угода з «Динамо» піде на користь і нам і киянам. Дуже сподіваємося, що динамівські тренери будуть запрошувати нас до себе, ділитися досвідом з нами. Хотіли б проводити спаринги з «біло-синіми», щоб діти подивилися базу, надихнулися кубками», - поділився Андрій Харченко, президент «Адреналіну».

Про цілі партнерської угоди розповів заступник директора Академії «Динамо» Володимир Жаріков:

«Чим більше людей, з якими ми спілкуємося, тим краще для нас. Тому що ми збираємо найкращих хлопців зі всієї України. Дуже важливо, щоб на партнерських відносинах наші друзі нам самі передавали футболістів, а не ми з працею їх забирали, іноді з конфліктів, зі скандалами.

Головна мета партнерства - популяризації «Динамо» Київ в Україні. Ми хочемо, щоб всі діти, і ті, які живуть в глибинці, прагнули грати в нашому клубі. Ще один аспект - спортивний.

Президент «Адреналіну» вкладає багато особистих коштів в будівництво баз, полів, нам це цікаво. Влітку треба кудись вивозити дітей на збори, західний регіон з чудовою природою, чистим повітрям - прекрасний варіант. Це буде добре і для наших тренерів, які будуть ділитися досвідом, і розуміти що до них прислухаються, і їх цінують».