ДЮФЛУ. Еліт-Ліга. U16, 9-й тур. «Динамо» - МФА «Мукачево» – 4:0.

Динамо Київ 22 Травня, 14:14 274
ДЮФЛУ. Еліт-Ліга. U16, 9-й тур. «Динамо» - МФА «Мукачево» – 4:0. | 19-27
​У суботу, 22-го травня, відбулися матчі 9-го туру другого етапу Еліт-ліги ДЮФЛ.

У рамках цього туру динамівські команди U16 та U14 (футболісти 2005-го та 2007-го років народження) вдома приймали однолітків із МФА «Мукачево». Першими на поле дитячої клубної бази на Нивках вийшли старші динамівці під керівництвом Євгена Ястребінського та Андрія Фартушняка. Нагадаємо, матч першого кола між цими командами, який відбувся на штучному полі навчально-тренувальної бази «Мункача», розташованої в селищі Дерцен, що в 17 км від Мукачева, завершився впевненою перемогою динамівців з рахунком 3:0. Звітний поєдинок закінчився із ще більшим результатом – динамівці відзначилися двічі наприкінці першого тайму, а після перерви забили ще два м’ячі.

У першому таймі гра проходила переважно на чужій половині поля. Господарі створили кілька перспективних моментів, але у завершальній стадії нашим гравцям забракло влучності. Втім, вони продовжували володіти ініціативою та розгортати атаки одна за одною. Хороші спроби були у Дзеня, Ковальова, Микитюка. Але суперник надійно грав у захисті, блокуючи простріли з флангів та навіси до штрафного майданчика. Нарешті, динамівці були винагородженні за свої зусилля – до взяття воріт привело стандартне положення. Після подачі від кутової позначки Федоренко, який підключився до атаки, виграв верхову боротьбу та головою спрямував м’яч у сітку. Одразу ж наша команда могла подвоювати рахунок, але м’яч після удару нашого гравця пролетів поруч зі стійкою.

Втім. Ще до перерви кияни таки подвоїли рахунок: після подачі Дзень головою підправив м’яч у бік воріт, а Цілик, який набігав зліва, пробив точно у ціль. У наступній атаці долю епізоду Дзень мав вирішувати вже сам, але після його удару головою воротар продемонстрував хорошу реакцію та у стрибку вибив м’яч з кута воріт. До свистка на перерву ще міг відзначатися Цілик, але і після його удару голкіпер суперника був на місці.

Незадовго після початку другого тайму господарі довели рахунок до великого: Микитюк вийшов на ударну позицію та із меж штрафного майданчика послав м’яч точно у лівий від себе кут воріт. Одразу ж наша команда ледь не забила знову, але Горненко знову якимось дивом зміг ліквідувати загрозу, зреагувавши на удар. Надалі голкіпер мукачівців ще не раз виручав свою команду, адже динамівці атакували без упину.

У другій половині тайму сталася цікава подія: на заміну вийшов Дмитро Косач. Сама по собі подія не видатна, але Дмитро – воротар, а вийшов він на позицію центрального нападника (!). Це перший подібний досвід у кар’єрі Косача. Зі своєю функцією він впорався непогано, мав кілька нагод, щоб відзначитися, а на останній хвилині навіть реалізував пенальті, відправивши м’яч точно у кут воріт так, що воротар суперника навіть не поворухнувся. У підсумку – 4:0 на користь динамівців.

Нагадаємо, свій наступний матч у рамках другого етапу Еліт-ліги ДЮФЛ «Динамо» U16 проведе за тиждень, у суботу, 29-го травня, коли у заключному, 10-му турі, на виїзді зустрінеться із львівською ДЮСШ «Карпати, яка весняну частину чемпіонату проводить під назвою «Карпати-Рух».

ДЮФЛУ. U16. Еліт-ліга. Другий етап. 9 тур

«Динамо» - МФА «Мукачево» - 4:0 (2:0)

22.05.2021. Київ. НТБ «Динамо» на Нивках

«Динамо»: 1. Авраменко, 2. Прокопенко, 5. Федоренко, 18. Сизонюк (к) (14. Білоконь, 41), 6. Котуха (26. Косач, 70), 7. Бойченюк (3. Балаба, 51), 4. Ковальов, 8. Микитюк, 24. Чубов (10. Зоренко, 60), 17. Цілик (13. Кремчанін, 67), 2. Дзень (9. Маткевич, 41).

МФА «Мукачево» (стартовий склад): 1. Горненко, 4. Козачук, 2. Стрюков, 10. Пономаренко, 21. Остроушко, 14. Гаджиєв, 7. Дрезналь, 13. Савкін, 5. Ткачук, 8. Муромський, 9. Костик.

Голи: Федоренко (31), Цілик (37), Микитюк (45), Косач (80, з пен.)

Попередження: Микитюк (19), Балаба (65) – Лушпінь (72).