Світовий футбол 22 Травня, 15:19 342
Тільки покинув клуб, а вже повертається? Український захисник може знову перейти в «Лех» | 19-27
Зовсім нещодавно «Лех» Познань оголосив про те, що клуб не використовуватиме опцію викупу захисника «Леганеса» Василя Кравця.

З українцем вже офіційно попрощалися, але не виключено, що Кравець повернеться до Леха. Про це повідомляє видання SportoweFakty.

Справа в тому, що Лех продав Уніону Берлін свого основного лівого захисника Тимотеуша Пухача. Фактично, в команді не залишилося лівих оборонців. Польському клубу важко буде знайти одразу двох гравців на цю позицію під час літнього трансферного вікна. Ось чому Лех може знову взяти в оренду 23-річного Василя Кравця.

Нагадаємо, нинішнього сезону Кравець відіграв за Лех 1414 хвилин у 27-ми матчах і відзначився лише одним асистом. Також в одному із заключних матчів сезону зі Сталлю Мєлєц гравець вийшов на заміну на останніх хвилинах і забив м’яч у власні ворота. Цей автогол позбавив Лех перемоги у тій зустрічі.