Завершено сезон Бундесліги. Визначено топ-4 і драматичний виліт «Вердера»

Світовий футбол 22 Травня, 22:00 1769
Завершено сезон Бундесліги. Визначено топ-4 і драматичний виліт «Вердера» | 19-27
У суботу останній тур чемпіонату Німеччини завершувало дев'ять матчів одночасно.

Німеччина, Бундесліга, 34-й тур

Баварія – Аугсбург – 5:2

Голи: Гаувелеув, 9 (аг.), Гнабрі, 23, Кімміх, 33, Коман, 43, Лєвандовскі, 90 – Хан, 67, Нідерлехнер, 72

Нереалізований пенальті: Каліджурі, 25 (Аугсбург)

Айнтрахт – Фрайбург – 3:1

Голи: Сілва, 62 (пен.), Туре, 87, Ахе, 90+3 – Ву Йонг, 77

Борусія Д – Байєр – 3:1

Голи: Холанд, 5, 84, Ройс, 51 – Бендер, 90

Вердер – Борусія М – 2:4

Голи: Рашіца, 82, Фюлькруг, 84 – Штіндль, 3, Тюрам, 52, Бенсебаїні, 58, Нойхаус, 68

Голи: Клос, 65 (пен.), Доан, 72

Поєдинок між Баварією та Аугсбургом містив у собі головну інтригу: чи зможе Роберт Лєвандовскі, який минулого туру повторив досягнення Герда Мюллєра, перевершити рекорд, що тримався майже 40 років. Вже до середини першого тайму «фугери» горіли 0:3 і не реалізували пенальті. На перерву гості пішли з різницею у мінус 4 м'ячі, а поляк все не забивав. Після відпочинку Хан та Нідерлехнер внесли інтригу у поєдинок, але... На останній хвилині матчу Лєвандовскі влучно зіграв на добиванні і вчергове вніс своє ім'я в історію світового футболу.

Айнтрахт, який пролетів повз Лігу чемпіонів, однак продемонстрував найкращий результат з 1994 року, у матчі з Фрайбургом зумів переконливо перемогти і посісти підсумкову п'яту сходинку турнірної таблиці.

Дортмундській Борусії у матчі з Байєром таки вдалось втриматись на третій сходинці. «Джмелі» легко переграли опонента – «фармацевти» зуміли забити гол престижу лише на останній хвилині.

Найдраматичнішим протистоянням останнього туру стала зустріч між Вередером і Борусією М. Бременці ризикували вилетіти з Бундесліги, в той час як менхенгладбахці могли пролетіти повз єврокубки. «Жеребці» пішли на перерву за мінімальної перемоги, а за наступні 20 хвилин забили ще тричі, знявши питання щодо переможця. На останніх хвилинах «музиканти» два голи відквитали, але це стало слабкою втіхою – наступний сезон Вердер гратиме у другій Бундеслізі.

У матчах, які не мали особливого турнірного значення: Хоффенхайм вже у доданий час вирвав перемогу у Герти, а Вольфсбург та Майнц влаштували справжній триллер, забивши на двох п'ять м'ячів. «Карнавальники» доволі несподівано дотисли «вовків», які ще раніше гарантували собі Лігу чемпіонів.

Кельну у матчі з Шальке необхідно було вигравати самим і сподіватись на осічку конкурентів. В середині другого тайму господарям вдалось забити, але арбітр, після використання VAR, скасував гол через офсайд. Лише за чотири хвилини до завершення матчу Борнаув приніс господарям перемогу, а поразка Вердера зробила цього вечора «цапів» найщасливішими, адже вони зберегли прописку в еліті.

Юліану Нагельсманну не вдалось гучно гримнути дверима з РБ Лейпциг – його підопічні вже у доданий не втримали нічию у матчі з Уніоном.

І Армінії, і Штутгарту було що втрачати. Білефельдці цілком могли втрапити в історію з перехідними матчами, в той час як «кобальтові» ще зберігали мінімальні шанси на єврокубки. Калайдзіч в середині тайму вивів швабів вперед, однак арбітр гол не зарахував, зафіксувавши положення поза грою. В середині другого тайму гості забили двічі і отримали право представляти Німеччину у Лізі Європи. Штутгарт попри поразку залишається у когорті найсильніших.