Сьогодні збірна України проведе перший контрольний матч у рамках підготовки нашої національної команди до фінальної частини Євро-2020.
Заявка збірної України на матч з Бахрейном:
1. Георгій Бущан, 2. Олександр Сирота, 3. Георгій Судаков, 4. Сергій Кривцов, 5. Сергій Сидорчук, 6. Тарас Степаненко, 7. Богдан Леднєв, 8. Артем Бондаренко, 9. Артем Бесєдін, 10. Микола Шапаренко, 11. Марлос, 12. Андрій Пятов, 13. Ілля Забарний, 14. Артем Довбик, 15. Віктор Циганков, 16. Віталій Миколенко, 17. Євген Макаренко, 18. Олександр Тимчик, 19. Денис Попов, 20. Олександр Зубков, 21 . Олександр Караваєв, 22. Микола Матвієнко, 23. Анатолій Трубін.
Хочеш допомогти ЗСУ 🇺🇦?
Переходь за посиланням та донать нашим захисникам!
Переходь за посиланням та донать нашим захисникам!