Олександр Золотогорський: «Гра проти Бахрейну – найкращий варіант для того, щоб розпочати підготовку»

Збірна України 23 Травня, 12:37 696
Олександр Золотогорський: «Гра проти Бахрейну – найкращий варіант для того, щоб розпочати підготовку» | 19-27
Постійний прогнозист «Рейтингу Букмекерів», головний редактор FootballHub, коментатор на телеканалах «2+2» і MEGOGO Олександр Золотогорський склав прогноз на товариський матч національних команд Україна – Бахрейн.
Мені здається, що гра проти Бахрейну – найкращий варіант для того, щоб цю підготовку розпочати. Дивився я трохи результати цієї збірної. Звичайно, що нам особливо невідомо, як ця збірна грає, ми не сильно стежимо за цими азійськими змаганнями. Бахрейн, в принципі, на своєму рівні виступає доволі непогано – вони, навіть, нещодавно вигравали у Саудівської Аравії. Але, мабуть, це все ж таки не настільки високий рівень, щоб збірна України мала цю команду боятися.

І, мені здається, що попри те, що Україна зараз гратиме без багатьох легіонерів, звичайно, що на зборі ще немає того ж Зінченка, Маліновського, Ярмоленка, Яремчука та інших деяких дуже важливих виконавців, все одно проти Бахрейну матч має відбутися за переваги українців. І вони, в принципі, без особливого психологічного тиску мають доводити Андрію Шевченку, що гідні заявки на Євро-2020.

Тому я очікую достатньо хорошого позитивного результату і зробив би такий прогноз – фора (-1.5) на збірну України проти Бахрейну. Мені здається, що вона оцінюється достатньо високо, я очікував побачити нижчі цифри. Там коефіцієнт більш як 2, тож, я думаю, що можна цей варіант спробувати. Давайте вболівати за збірну України!