Україна – Бахрейн: прогноз і ставки Ігоря Циганика

Збірна України 23 Травня, 14:27 266
 Україна – Бахрейн: прогноз і ставки Ігоря Циганика | 19-27
Відомий український журналіст та коментатор на каналі «2+2», ексведучий програми «ПРОФУТБОЛ» і постійний експерт «Рейтингу Букмекерів» Ігор Циганик зробив прогноз на товариський матч національних команд Україна – Бахрейн.
Вважаю, що Андрій Шевченко спеціально обирає таких суперників під час підготовки до чемпіонату Європи, щоб поступово набирати форму. Не варто одразу грати з сильними опонентами. Команда зараз лише в процесі підготовки, тому гравці отримують серйозне навантаження, на тлі якого відбудеться гра з Бахрейном.

Не думаю, що це буде легка зустріч для збірної України. Це буде радше тренувальний поєдинок. Припускаю, що Шевченко захоче побачити, хто і як витримує навантаження. Можливо, Андрій Миколайович дасть можливість одразу зіграти новачкам, аби зрозуміти, на кого можна розраховувати, а з ким попрощатися.

Думаю, що збірна України виграє достатньо впевнено. Зроблю ставку, що українці заб’ють в обох таймах. До того ж прогнозую гол Артема Довбика, гадаю, що йому дадуть ігровий час.

Наразі під орудою Шевченка працює нормальний склад кваліфікованих виконавців, хоч більшість легіонерів приїдуть пізніше. Гадаю, що буде чимало замін. На мій погляд, у старті вийдуть Бущан, Миколенко, Матвієнко, Забарний, Караваєв, Степаненко, Буяльський, Марлос і Довбик. Можливі різні взаємозв’язки.