Федецький дав сміливий прогноз на товариський поєдинок між Україною та Бахрейном

Збірна України 23 Травня, 18:19 614
Федецький дав сміливий прогноз на товариський поєдинок між Україною та Бахрейном  | 19-27
Артем Федецький поділився очікуваннями від спарингу команди Шевченка проти Бахрейна.
«Для України матч з Бахрейном – це буде таке тренування з підвищеною відповідальністю. Хлопці деякий час не бачилися. Мені здається, в цьому матчі Андрій Шевченко дасть зіграти тим людям, які перебувають в розширеному списку. Він дасть їм себе проявити. Шевченко і так знає можливості всіх гравців. Але це ще для себе контрольна перевірка футболістів, щоб уже затвердити, хто з хлопців на перспективу потрапить в заявку на Євро.

Зрозуміло, що Бахрейн – це суперник не того рівня, до якого ми звикли в недавніх матчах «синьо-жовтих» в Лізі націй і відборі на чемпіонат світу. Але це – збірна України, потрібно до будь-якого суперника ставитися з усією серйозністю. Думаю, хлопці, які вийдуть на футбольне поле, захочуть себе показати з найкращого боку.

Матч буде в Харкові в присутності 20 тисяч глядачів? Це шикарно, звичайно ж! Прекрасно, що матч буде з глядачами. Звичайно, це вже зовсім інший футбол. Коли ми спостерігали матчі зарубіжних чемпіонатів з інтершумом, це не те. Коли граєш при глядачах, це зовсім інші відчуття. Тим більше, грати в Україні при своїх фанатів – це супер! Хлопці вже чекали на це.

Який може бути рахунок? Мені здається, рахунок буде 2:0 або 3:0 на користь збірної України. Але все-таки поставлю на 3:0», – поділився Федецький в коментарі meta-ratings.