Збірна України 24 Травня, 00:27 544
Макаренко розкрив завдання на гру проти Бахрейна та післяматчеві слова тренерського штабу | 19-27
Захисник збірної України Євген Макаренко оцінив гру «синьо-жовтих» у спарингу з Бахрейном (1:1).
«Спасибі вболівальникам, які прийшли на стадіон. На жаль, ми не потішили нашу футбольну країну позитивним результатом. Андрій Шевченко говорив, що ми повинні вигравати.

На останніх хвилинах зрівняли рахунок, створили недостатньо гольових моментів. Вони були, але не довели їх до кінця.

Пропущений гол? Ні в якому разі це не вина Трубіна, тому що футбол – командна гра. Хтось помилився, хтось не підстрахував, не забили.

Завданням було відпрацювати зв'язку та конструкцію гри, яку вимагає тренерський штаб. Моментами вдавалось, моментами ні. У першому таймі була невелика нервозність. Можливо, через тривалу перерву. Моментами добре виходили з оборони, моментами робили помилки, давали супернику передумови для атак і контратак.

Тренерський штаб сказав, щоб ми три вихідні дні провели з розумом, відпочили з сім'ями, набралися позитивних емоцій і повернулися до другого збору сповнені сил», – сказав Макаренко в ефірі ТК Футбол.