«Динамо» привітало «Шахтар» із 85-річчям

Футбол України 24 Травня, 21:38 722
«Динамо» привітало «Шахтар» із 85-річчям | 19-27
У вітальному слові кияни наголосили, що чекають швидкого повернення «гірників» у свій дім – «Донбас Арену».
«З моменту свого заснування Шахтар пройшов складний, але яскравий шлях від нижчих дивізіонів радянської першості до еліти українського й європейського футболу. Зараз «гірники» є постійними учасниками єврокубків і володарями цілої колекції трофеїв на внутрішній і міжнародній арені. А крім того – гідним опонентом і серйозним мотиватором для київського Динамо.
Принципове суперництво наших команд на футбольному полі не тільки прикрашає український чемпіонат, але і дозволяє обом клубам тримати високу планку та вдосконалюватися, демонструвати більш видовищний і якісний футбол. Не можна забувати і про те, що донецький Шахтар подарував київському Динамо низку талановитих виконавців, які посіли важливе місце в історії «біло-синіх» – Сергія Реброва, Віктора Чанова, Анатолія Конькова та інших.

З нагоди 85-річчя Шахтаря хочемо побажати продовжувати ставити перед собою найвищі цілі та досягати нових успіхів на європейській арені, адже це розвиває вітчизняний футбол і надихає йти вперед і нашу команду. І, перш за все, бажаємо «гірникам» зустріти наступний день народження на рідному стадіоні, прекрасній Донбас Арені, в українському Донецьку», – йдеться у повідомленні на офіційному сайті Динамо.