Порнозірку, яка вболівала проти «Динамо», запросили на фінал ЛЄ: секретна зброя у матчі «Вільярреал» – «Манчестер Юнайтед»

Світовий футбол 26 Травня, 19:51 1143
Порнозірку, яка вболівала проти «Динамо», запросили на фінал ЛЄ: секретна зброя у матчі «Вільярреал» – «Манчестер Юнайтед» | 19-27
Актриса фільмів для дорослих Аполонія Лап'єрда просто створена для польського фіналу Ліги Європи 2020/21. Ба більше, іспанка начебто навіть приносить фарт команді, за яку пристрасно вболіває.

Порнозірка, яка раділа вильоту київського Динамо від Вільярреала, ще більше втішилася, коли «Жовта Субмарина» пробилася до цьогорічного фіналу ЛЄ. «До Польщі!» – радісно рапортували соцмережі клубу Емері, головного короля турніру серед тренерів. Це була своєрідна гра слів. Адже заклик «A Polonia» в іспанській мові збігається з іменем Лап'єрди.

«Вони переможуть у Польщі, очевидно, через ефект Аполонії... Вперед!» – іспанка швидко підхопила тему в Твіттері та підтримала Вільярреал напередодні фіналу турніру.

«Хочеш поїхати з нами?» – відреагував Вільярреал. Історія облетіла провідні іспанські ЗМІ. У разі успіху «Жовтої Субмарини» Аполонія могла б стати справжнім талісманом команди Емері. Принаймні сам клуб радо взяв би дівчину з собою. Сама ж акторка настільки зайнята, що так і не відповіла на заклик долучитися до делегації кривдників Динамо.


Нагадаємо, Вільярреал раніше 4 рази пробивався у півфінал єврокубків, і лише спроба №5 з Емері на чолі увінчалася успіхом. Чи допоможе такий собі «симбіоз» Аполонії з успішним в ЛЄ баскським тренером досягнути нової історичної вершини?

А тим часом Лап'єрда в Інстаграм вже обіцяє бонуси фанатам, якщо іспанці переможуть «червоних дияволів».