Руслан Ротань: «Від своєї команди я не побачив найголовнішого — структури гри, контролю м’яча»

Збірна України 26 Травня, 21:34 755
Руслан Ротань: «Від своєї команди я не побачив найголовнішого — структури гри, контролю м’яча» | 19-27
Головний тренер молодіжної збірної України Руслан Ротань прокоментував поразку своєї команди в матчі з Азербайджаном.

У першому поєдинку на Турнірі Валерія Лобановського синьо-жовті поступилися азербайджанцям із рахунком 0:1. Після матчу наставник нашої «молодіжки» дав коментар YouTube-каналу УАФ.

«Рахунок не потрібно коментувати, а потрібно привітати збірну Азербайджану з перемогою. Вона більше цього хотіла. На жаль, від своєї команди я сьогодні не побачив найголовнішого — структури гри, контролю м’яча. Ми чомусь це все розгубили.

Зрозуміло, що цьому є якесь пояснення. Неможливо, мабуть, перебувати в найкращих кондиціях після двох тижнів відпочинку. Позавчора ми тільки зібралися. Тому пояснення є, але це, скажемо так, відмазки. Хочеться бачити структуру гри в команди, власний стиль, який у нас був. На жаль, у сьогоднішньому поєдинку я цього не побачив. Звичайно, моменти в нас були, але щастить сильнішим.

Ніколи в житті не можна опускати руки. Ми будемо боротися, нам потрібно перемагати, а там буде видно. Зараз переживаємо за Олега Очеретька, який отримав травму. За моїми даними, у нього перелом. Ми бажаємо йому якнайшвидшого відновлення. Це найбільше розчарування сьогодні», — сказав Руслан Ротань.