Світовий футбол 27 Травня, 00:59 4619
«Вільярреал» - переможець Ліги Європи. Де Хеа не реалізував пенальті у післяматчевій серії | 19-27
У польському Гданську визначився переможець Ліги Європи сезону 2020/21.

За 120 хвилин основного та додаткового часу команди не виявили сильнішого. На 29-й хвилині Жерар Морено, замкнувши подачу Парехо зі штрафного, вивів «Вільярреал» уперед. А на 55-й хвилині «Манчестер Юнайтед» відігрався завдяки точному удару Едінсона Кавані - також після стандарта та рикошета.

Перестрілка у серії післяматчевих пенальті тривала до 11-ти ударів - коли черга дійшла до голкіперів, воротар «МЮ» Давід де Хеа не зміг переграти свого візаві Херонімо Рульї.

Для наставника «Вільярреала» Унаї Емері ця перемога стала четвертою в Лізі Європи - перші три були здобуті на чолі «Севільї».

Ліга Європи 2020/21. Фінал

«Вільярреал» (Іспанія) - «Манчестер Юнайтед» (Англія) - 1:1 (11:10 у серії пенальті)

Голи: Морено (29) - Кавані (55)

«Вільярреал»: Руллі, Педраса (Морено, 88), Фойт (Гаспар, 88), Альбіоль, Капу (Раба, 120), Парехо, Піно (Алькасер, 77), Торрес, Трігерос (Гомес, 77), Ж. Морено, Бакка (Коклен, 60).

«Манчестер Юнайтед»: де Хеа, Ван-Біссака (Мата, 120), Байї (Тунзебе, 115), Ліндельоф, Шоу, Мактомінай (Теллес, 120), Погба (Джеймс, 115), Грінвуд (Фред, 100), Фернандеш, Рашфорд, Кавані.

Попереджені: Капу (54), Фойт (85) - Байї (82), Кавані (113)