Анна Реброва — про те, коли побачимо Сергія Реброва в «Динамо», про можливість очолити збірну України, прихід Луческу в «Динамо» та поради при виборі клубу

Динамо Київ 28 Травня, 16:22 1898
Анна Реброва — про те, коли побачимо Сергія Реброва в «Динамо», про можливість очолити збірну України, прихід Луческу в «Динамо» та поради при виборі клубу | 19-27
Дружина екс-тренера «Динамо» Сергія Реброва розповіла, як приймають рішення по роботі в новому клубі.

Про те, чи радиться з вибором наступного клубу

— Можна сказати, що після Саудівської Аравії вже нічого не страшно, але зараз ми скрупульозновідносимося до вибору наступного клубу, бо летимо всієї сім'єю. Я поїду в будь-яку країну за чоловіком, але розумію, що зараз ми набагато детальніше розглядаємо варіанти. Складно взяти дітей і поїхати в ту ж Саудівську Аравію. Звісно, Сергій зі мною радиться, але підтримаю будь-яке його рішення, бо сім'я повинна бути разом.

Коли побачимо Сергія Реброва в «Динамо»?

Звісно, ми сумуємо за Києвом. Безумовно, ми завжди будемо раді повернутися до Києва. Я, як і Сергій, буду дуже рада, якщо Сергій буде працювати в рідному «Динамо» чи збірній. Для тренера - це мрія, працювати в збірній.

Від «Динамо» були запрошення Сергієві, але в нього був діючий контракт із «Ференцварошем» і він не міг його розірвати. Якби запрошення надійшло по закінченню угоди, то, певно, обставити склалися б по-іншому.

Про можливість очолити збірну України

Якщо надійде пропозиція очолити національну збірну - я впевнена, щ Сергій не відмовиться. Однозначно! Поки що немає такої пропозиції. Збірну очолює чудовий спеціаліст Андрій Шевченко, але якщо така пропозиція буде і Сергій не тренувати якийсь клуб, то я перша йому скажу, що потрібно приймати такий варіант.

Як Реброви відреагували на прихід Луческу в «Динамо»?

Це було шоком для всіх, сенсацією, але пройшов час і всі звикли. Головне, що він дає результат і всі щасливі - гравці, вболівальники і керівництво клубу.

Текстова версія - 1927.kiev.ua