Відродження «Металіста»: троє екс-гравців команди зацікавлені в погашенні заборгованостей клубом

Футбол України 28 Травня, 19:02 1198
Відродження «Металіста»: троє екс-гравців команди зацікавлені в погашенні заборгованостей клубом | 19-27
Харківський «Металіст» - відроджується. На фоні радощів від повернення клубу, постають і питання заборгованостей.

Голова Асоціації футболістів України Олег Печерний розповів про 1927.kiev.ua про те, що до нього повторно звернулися кілька гравців харківського клубу з приводу заборгованостей.

— Ще в 2015 році, коли тільки почав «розвалюватися» «Металіст, до мене звернулися Едмар, Олег Шелаєв і Кирило Ковальчук з приводу заборгованостей, які, на трьох гравців, складали близько мільйона доларів. Ми звернулися по справі Олега Шелаєва в Лозану, розпочали вести діалог із Сергієм Стороженко, який обіцяв закрити всі питання. В мене були навіть зустрічі із адвокатом Сергія Курченко, але «віз і нині там», хоча були відкриті кримінальні провадження та виграні справи. Тоді нам сказали, що харківський «Металіст» - «помер».

Тепер, коли команда повертається з логотипом і всіма документами, постає питання і про борги футболістам - УЄФА та ФІФА їх визнає. Вважаю, що Олександру Ярославському, якого я, безумовно, поважаю, потрібно сідати з гравцями за стіл переговорів і закривати заборгованості. Можливо, не повністю, але знайти компроміс.

Ми постійно на зв'язку із Едмаром, Ковальчуком та Шелаєвим і вони надіються, що Олександр Ярославський буде закривати борги. Крім цих трьох гравців є заборгованості й по іншим футболістам.

Я розумію, що це борги не Ярославського, а клубу, але я звертаюся до нього, як до президента з питанням: чи будуть погашатися заборгованості футболістів? Юридично, компанія повинна це зробити. По честі, ці питання потрібно позакривати. «Металіст-1925» - зовсім інша юридична особа, а на «Металісті» борги так і залишилися.

Також, якщо відродяться «Кривбас» та «Дніпро» потрібно буде закривати заборгованості.