Маліновський: «Як можна грати весь сезон, а потім розгубити форму?»

Збірна України 29 Травня, 11:59 1247
Маліновський: «Як можна грати весь сезон, а потім розгубити форму?» | 19-27
Півзахисник «Аталанти» Руслан Маліновський прокоментував початок збору зі збірною України.
«Ці дні трохи важкі були, тому що багато перельотів. Тепер два дні адаптації. Думаю, повинні провести хорошу роботу, щоб добре підготуватися до цих матчів. Завжди приємно приїжджати у збірну. З хорошим настроєм прибули всі хлопці, дуже мотивовані.

Часто чую питання про те, чи вдасться мені зберегти свою форму. Мені здається, воно трохи неправильне. Як можна грати весь сезон, а потім розгубити форму? Головне – добре підготуватися. Якщо всі будуть в хороших фізичних кондиціях, буде і хороша гра. Від цього все залежить.

Звичайно, всі трохи втомилися після довгого сезону, але у нас залишився останній відрізок, який потрібно провести дуже добре. Починаючи з товариських матчів, які дуже важливі для нас. Якщо з хорошими результатами підійдемо до Євро, це завжди приємно. Це емоційний фон для збірної, для вболівальників надія. Готуємося до першого матчу, а там буде видно.

Часу ще багато. Ці два матчі як елемент підготовки – дуже важливі для нас. Думаю, ці два тижні ми повинні провести зосереджено, ставитися дуже серйозно до тренувань. Перенести те, чим займатимемося, на матчі», – сказав Маліновський у коментарі YouTube-каналу УАФ.