Гравці збірної України ефектно привітали Віталія Миколенка з днем народження під час ранкового тренування. У момент спілкування ювіляра з пресою кілька футболістів у складі Ярмоленка, Соболя, Яремчука та Степаненка підкрались до Віталія і зробили йому незабутній «подарунок».
Легіонери з Вест Хема та Брюгге дружньо розбили об голову Миколенка кілька сирих яєць, а представник Гента щедро посипав все це борошном. Захисник Динамо, оговтавшись від шоку, намагався наздогнати Яремчука.
Хочеш допомогти ЗСУ 🇺🇦?
Переходь за посиланням та донать нашим захисникам!
Переходь за посиланням та донать нашим захисникам!