Новини з табору збірної України: робота і вечірній перегляд фіналу Ліги чемпіонів

Збірна України 29 Травня, 22:00 328
Новини з табору збірної України: робота і вечірній перегляд фіналу Ліги чемпіонів | 19-27
Суботній день синьо-жовті розпочали рано. Після сніданку о 8.30 уже о 10.20 уся команда була на полі «Сонячного».

Традиційно — розминка на початок, далі — виконання тактичних вправ, а потім — реалізація напрацювань в ігрових серіях.

Для того, аби помітити, з яким завзяттям та самовідданістю беруться гравці до тих завдань, що ставить перед ними тренерський штаб, не потрібно бути великим знавцем футболу. Бажання потрапити до складу, який відстоюватиме честь України на Євро-2020, б’є через край. Усі працюють наполегливо, при цьому зважаючи на ноги партнерів, аби уникнути непотрібних зіткнень.

Водночас концентрація в таборі національної команди аж ніяк не шкодить позитивній атмосфері та почуттю гумору. Після завершення заняття партнери вирішили по-дружньому привітати іменинника Віталія Миколенка.

Поки оборонець, сидячи на м’ячі, давав інтерв’ю прес-службі збірної, хлопці розбили просто на його голові кілька курячих яєць, присипавши їх борошном. На думку авторів розіграшу, такий жест символізує вилуплення пташеняти, іншими словами — народження. Посміявшись від душі, хлопці вирушили до «Суперіору», де на них уже чекав смачний обід від шеф-кухаря збірної Любомира Тошича. Вочевидь, солодкий сюрприз чекатиме на іменинника на вечері.

А вже після вечірнього прийому їжі команда збереться в залі теорії, де біля великого екрану буде вболівати за нашого представника у фіналі Ліги чемпіонів Олександра Зінченка. Уся збірна бажає Сашкові та його «Манчестер Сіті» перемоги!

Але до того, як перетворитися на вболівальників, збірники виконали другу частину денного робочого графіка. Вечірня сесія на «Сонячному» стала логічним продовженням ранкового заняття: тактичні напрацювання структури гри набули обрисів підготовки до найближчого опонента в контрольному матчі — збірної Північної Ірландії. Певна частина роботи була присвячена контролю м’яча та грі в пас. До найближчого спарингу залишається п'ять днів — тож тренування ставатимуть дедалі цікавішими.