«Динамо» U12 - переможець «Utmost Cup»!

Динамо Київ 30 Травня, 16:58 234
«Динамо» U12 - переможець «Utmost Cup»! | 19-27
​Неділя – заключний ігровий день масштабному міжнародному дитячому турнірі «Utmost Cup», що проходить у Вінниці з 27-го по 30-е травня серед гравців вікової категорії U12 (гравці 2009-го року народження).

Динамівці виступають на ньому досить вдало. Наша команда, яку очолюють тренери Денис Борсук та Денис Голоколосов, напередодні виграла усі свої поєдинки та вийшла до фіналу змагань, де їм протистояла луцька «Волинь», яка у паралельній півфінальній зустрічі обіграла одеський «Чорноморець» 1:0.

Динамівці з перших хвилин взяли м'яч під контроль та почали наближатися до воріт суперника. З першими спробами впорався воротар «Волині», виручивши свою команду. Поступово наша команда нав’язала супернику свою гру та провела кілька стрімких контратак. Один з моментів став результативним, коли выдзначився Гололобов, і наші хлопці відчули ще більше впевненості, повівши у рахунку. Надалі вони надійно діяли при захисті власних воріт і небезпечно під час атаки чужих. Суперник намагався відігратися, але кияни не давали їм такої можливості.

У другому таймі на полі було багато боротьби, яку, як прийнято говорити, команди вели на кожному клаптику поля. М’яч тримався у середині поля, і команди поперемінно ним володіли. Та все ж перевага була на боці киян. Нарешті, у середині тайму динамівцям вдалася хороша атака у результаті якої Тітенко вийшов на ударну позицію та влучним ударом спрямував м’яч у дальній кут воріт, подвоївши рахунок. «Волинь» загрожувала володінням нашого воротаря після стандартних положень, але хлопці нейтралізували небезпеку та довели матч до логічної перемоги, провівши останні хвилини біля чужих воріт. Тож «підсумкова перемога 2:0 - Динамо» U12 стало переможцем «Utmost Cup»!

Відзначимо, що у матчі за третє місце одеський «Чорноморець» з рахунком 2:0 переміг полтавську «Ворсклу» та здобув бронзові медалі змагань.

Після завершення турніру відбулася урочиста церемонія нагородження учасників та переможців змагань. Організатори турніру відзначили цінними нагородами найкращих гравців у різних номінаціях.

Серед них опинилися і представники нашої команди-переможниці. Найкращим гравцем у складі «Динамо» було визнано Івана Тітенка, який отримав пам’ятну нагороду, найкращим бомбардиром турніру став Ярослав Чирва, а приз найкращому гравцю турніру отримав Данило Єрмак! Крім того, наша команда отримала диплом та кубок, а також футбольні м’ячі. А кожен гравець – золоту медаль за участь у змаганнях.