Олександр Караваєв: «Я пам'ятаю той матч із Північною Ірландією на Євро-2016, коли ми поступилися — 0:2...»

Збірна України 30 Травня, 19:40 238
Олександр Караваєв: «Я пам'ятаю той матч із Північною Ірландією на Євро-2016, коли ми поступилися — 0:2...» | 19-27
Захисник збірної України Олександр Караваєв розповів про підготовку команди до товариського матчу з Північною Ірландією.

Учора в Харкові синьо-жовті продовжили роботу на навчально-тренувальному зборі в рамках підготовки до фінальної частини Євро-2020. Захисник Олександр Караваєв прокоментував робочий процес і свої очікування від спарингу з Північною Ірландією.

«Зараз іде хороша закладка фундаменту на Євро-2020. Три дні ми відпочивали, хоча, ясна річ, трохи й займалися — легкі пробіжки, плавання. Але все ж це був відпочинок, після якого потрібно втягнутися в процес, а потім переходити до інтенсивних тренувань. Учора було одне заняття, сьогодні вже два. Трохи важкувато, але поступово набираємо форму.

Хлопці працююють завзято, із вогником, але водночас і бережуть один одного. Андрій Шевченко сказав, що, незважаючи на те, що футбол — це контактний вид спорту, в якому багато стиків, але наразі, якщо видно, що можна поступитися, краще зробити так. Головне зараз — не завдати травми своїм же партнерам. Зрозуміло, що у грі ми поступатися в жодному разі не будемо.

Із сьогоднішнього тренування стартувала підготовка до спарингу з Північною Ірландією. Нам викладають деякі тактичні дії в обороні та атаці з огляду на схему, якої найчастіше дотримується наш найближчий суперник. Ірландці застосовують схему 3—5—2, і ми маємо бути готові до цього.

Я пам'ятаю той матч із Північною Ірландією на Євро-2016, коли ми поступилися — 0:2. Завжди, коли ти комусь програєш, а потім зустрічаєшся знову, є бажання повернути борг. Але все ж ми більше розглядаємо цей поєдинок як підготовку до чемпіонату Європи. Маємо вдосконалювати наші схеми та напрацювання, а не брати реванш за будь-яку ціну.

Для спарингу це дуже хороший, серйозний суперник. У Північної Ірландії є свій стиль, британці грають і в атакувальний футбол, і від оборони. Багато що залежатиме від нашої концентрації, від того, як ми сприйматимемо ходи суперника й що зможемо запропонувати самі», — сказав Олександр Караваєв.

Нагадаємо, що 3 червня збірна України в Дніпрі проведе товариський поєдинок проти Північної Ірландії (початок — о 21.00).