Футбол України 30 Травня, 21:15 1248
«Миколаїв» зі скандалом обіграв «Волинь» та вийшов на 4-те місце і претендує на вихід в УПЛ | 19-27
30 травня пройшли два перенесених поєдинки Першої ліги чемпіонату України.

Перша ліга 2020/21

Миколаїв – Волинь – 2:1

• Голи: Кушніренко, 36, 62 – Хагназарі, 66

Вилучення: Приймак, 90+4 (Волинь)

Миколаїв у непростому поєдинку обіграв Волинь. Кушніренко став героєм зустрічі, забивши по голу в першому та другому таймах. Хагназарі скоротив відставання на 66-й хвилині, але гра запам'яталась брудною грою оборонця Волині Приймака, який примудрився коліном вдарити суперника у спину. Почалась штовханина, у якій дісталось і Приймаку, який залишився сидіти на газоні – один із гравців Миколаєва дав йому копняка в район спини.

Прикарпаття – Авангард – 3:1
  • Голи: Барчук, 34, Сондей, 42, Цюцюра, 64 (пен.) – Похитайло, 62

Нереалізований пенальті: Барчук, 28 (П)

За два тури до кінця на останню путівку в УПЛ претендують «Металіст 1925» (53 очка), «Миколаїв» (52), «Агробізнес» (51).