Велосипед: і розкіш, і засіб пересування

Партнерський матеріал 31 Травня, 17:11 514
Велосипед: і розкіш, і засіб пересування
Необхідність швидко перейти з точки A в точку B зумовлена стрімким темпом сучасного життя.

Автомобіль, метро чи громадський транспорт — всі ці засоби допомагають виконати необхідну для сучасної людини задачу. Але як щодо оптимального варіанту — купити велосипед? Ми розкажемо про переваги, які надає наявність велосипеда порівняно з іншими видами транспорту.

Фізичний тонус

Їзда на велосипеді — це чудовий спосіб тримати своє тіло у тонусі. Позбавлення від зайвої ваги, спалювання калорій та покращення стану здоров’я в цілому — все це можуть дати прості велопрогулянки. Тому велосипед є не тільки засобом пересування, але й способом тримати себе у формі.

Незалежність від автотрафіка

Запізнюєтеся на важливу зустріч через затор на дорозі? Ця ситуація дуже знайома власникам автомобілів, але не знайома велосипедистам. Якщо власник двоколісного транспорту запізнюється, то тільки зі своєї вини, а не через інших велосипедистів.

Духовний та психічний стан

Поїздки на велосипеді дуже розслабляють. Велосипед — це свого роду антистресовий засіб (особливо якщо згадати про відсутність заторів на велодоріжках). Незалежно від того, їдете ви по справах чи просто гуляєте, після поїздки будете відчувати себе свіжо та енергійно.

Економія

Вам не потрібно витрачати великі суми на паливо та технічне обслуговування. А якщо врахувати вартість покупки автомобіля і покупки велосипеда, то ця перевага стає очевидною.

Відсутність бюрократії

На велосипедиста не треба здавати права, велосипеди не обкладаються податками, також не потрібно оформлювати жодних документів. І це дуже сильно економить нервові клітини.

Турбота про інших

Велосипед не забруднює навколишнє середовище вихлопними газами і не створює дуже багато шуму, який заважає іншим.

Цей транспорт має багато переваг перед іншими видами. Якщо вам сподобалася ідея покупки велосипеда, можете подивитися варіанти на OLX і знайти для себе двоколісного друга, який найбільше підходить.