Україна – Північна Ірландія: Бабич відзначив важливість спарингу з британцями перед Євро-2020

Збірна України 31 Травня, 18:13 335
Україна – Північна Ірландія: Бабич відзначив важливість спарингу з британцями перед Євро-2020 | 19-27
Колишній наставник «Маріуполя» Олександр Бабич поділився думками щодо наступного спаринг-партнера збірної України у рамках підготовки до Євро-2020.
«На кого із суперників на Євро-2020 схожа Північна Ірландія? Більше, напевно, на Австрію. Ці команди вирізняються, перш за все, хорошою функціональною готовністю. Футболісти збірної Північної Ірландії виступають в АПЛ і в Чемпіоншипі, тому легко проти них не буде.

Думаю, що в цьому спарингу необхідно відпрацювати дії в обороні, і в першу чергу, перехід із захисту в атаку, з чим останнім часом у збірній України були проблеми. Експерименти зі складом? Ні, час уже тисне. Тренерському штабу пора награвати основний склад на Євро-2020, визначатися по лініях, з тактикою.

Гадаю, проти Північної Ірландії на поле як мінімум на 80-90 відсотків повинна вийти основна обойма гравців. Оскільки спаринг-партнер у нас міцний, без помилок не обійдеться. А значить, в наступному контрольному матчі – з Кіпром, можна буде провести роботу над помилками», – зазначив Бабич у інтерв'ю Footboom.