Микола Несенюк: «Чому після Бахрейну всі підтримали Шевченка, а після Узбекистану ганьблять Ротаня?»

Збірна України 31 Травня, 19:27 380
Микола Несенюк: «Чому після Бахрейну всі підтримали Шевченка, а після Узбекистану ганьблять Ротаня?» | 19-27
Глава департаменту «Динамо» по роботі зі ЗМІ Микола Несенюк відреагував на критику Руслана Ротаня після поразок Азербайджану (0:1) і Узбекистану (0:2) на Меморіалі Лобановського.

«Футбольні уболівальники, точніше, певна їх частина, вже третій день критикують Руслана Ротаня, тренера збірної України, складеної з гравців до 21 року. Мовляв, його команда заганьбилася, програвши Узбекистану в рамках меморіалу Лобановського, і після цього Ротань має коли не застрілитися, то щонайменше подати заяву на звільнення за власним бажанням. Стверджують, що призначення цього фахівця замість досвідченого Олександра Петракова, було помилкою, яку слід терміново виправляти.

Вважаю, що ця критика несправедлива. На моє переконання Руслан Ротань успішно повторює досвід Андрія Шевченка, від оплесків якому нинішні критики Ротаня вже постирали долоні, та ще й захрипли від вигуків «Шева! Шева!».

Кого тренував Шевченко, перед тим, як очолити головну команду України? Нікого. То які претензії до Ротаня, який, на відміну від Шевченка, встиг потренувати трохи цікаву команду «Олімпік»? Як розпочав Шевченко у якості тренера збірної? Програв відбір на Кубок світу. То які претензії до Ротаня, який програв відбір до європейського фіналу U-21? Кому ледь не програла вдома національна збірна минулої середи у неофіційному матчі? Бахрейну, що на 98-місці у світовому рейтингу. То які претензії до Ротаня, чия збірна програла вдома у неофіційному турнірі Узбекистану, який у світовому рейтингу на дванадцять сходинок вище за Бахрейн?

Чому після Бахрейну всі в один голос підтримали Шевченка, а після Узбекистану ганьблять Ротаня? І той, і інший, готують команди до серйозних турнірів. Чому коли національна збірна Шевченка потрапила до 24-х кращих команд Європи, то це історичний успіх, а коли команда U-21 Ротаня не потрапить до 4-х (!!!) кращих команд Європи аби поїхати на Олімпійські ігри, це буде невдачею?

Як на мене, Руслана Ротаня слід нині підтримувати ще сильніше, аніж Андрія Шевченка. Бо у нього немає, як у того, півдесятка іноземних помічників і він не може виставити за збірну U-21 кількох перевдягнених бразильців. Може статися, що згодом Руслан Ротань він виросте у ще більш успішного тренера, аніж Андрій Шевченко. Чого я йому щиро бажаю!» - написав Несенюк на своїй сторінці у facebook.