«Збірна України може стати головною сенсацією турніру». Циганик зробив прогноз на майбутнього переможця Євро-2020

Збірна України 2 Червня, 16:19 394
«Збірна України може стати головною сенсацією турніру». Циганик зробив прогноз на майбутнього переможця Євро-2020 | 19-27
Відомий український журналіст та коментатор Ігор Циганик зробив прогноз на майбутнього переможця Євро 2020.
«Я з нетерпінням чекаю майбутнього Євро. По-перше, збірна України – я вважаю, що ця команда може стати головною сенсацією турніру. В крайньому разі однією з несподіванок цього турніру, тому що я вважаю, що потенціал у команди Шевченка дуже серйозний, вона може дати бій будь-кому. Як мінімум з групи команда повинна виходити, далі жереб, будемо дивитися на те як наша збірна взагалі виглядає під час групового турніру і робити подальші висновки.

Серед фаворитів, я вважаю, що Франція, Іспанія, Португалія, Англія. Другий ешелон, це напевне, Італія, Нідерланди. Я буду вболівати за збірну Англії, тому що я давно вболіваю на великих турнірах за цю команду. Я вважаю, що ця збірна заслужила виграти якійсь великий серйозний трофей. Їм постійно не щастить, можливо, не вистачає тренерської майстерності чи футболістам чогось не вистачає. Але я б хотів, щоби ця команда виграла великий турнір.

У 1996 році, коли Чемпіонат Європи приймала Англія, прекрасна команда Террі Венейблза була готова до того, щоб виграти турнір. У півфіналі просто дивом вона програла німцям у серії пенальті. Саутгейт, до речі, тоді не реалізував пенальті післяматчевий. Але я вважаю, що англійці мають можливість виграти цей турнір. Можливо трохи несподіваний прогноз, але я в нього вірю, я за це буду вболівати», - розповів Циганик.