Андрій Ярмоленко: «Хочу довести, що можу бути корисним на Євро»

Збірна України 2 Червня, 18:13 359
Андрій Ярмоленко: «Хочу довести, що можу бути корисним на Євро» | 19-27
Вінгер «Вест Хема» і збірної України Андрій Ярмоленко прокоментував підготовку до Євро-2020 і контрольного матчу проти збірної Північної Ірландії.

- Ви програвали Північній Ірландії на Євро-2016. Особисто для вас цей матч матиме подвійну мотивацію?

- В першу чергу, ми повинні думати про свою гру. Про якість, про ті тактичні моменти, про які нас попросив тренерський штаб. Останні результати команди не ті, яких нам би хотілося. Ми граємо вдома, на своїй території. Ми повинні в будь-якому випадку грати тільки на перемогу, товариська це гра чи ні. Ту гру на Євро-2016 ми вже забули, проїхали. Наше завдання зараз добре підготуватися до Євро-2020 через ці контрольні матчі. Але в цих товариських іграх точно важливий результат.

- Наскільки вам зараз потрібні ігрові навантаження?

- Звичайно, я скучив за грою. Була травма, довго не грав. Для футболіста одна справа тренуватися, інша - грати. Тому мені потрібна ігрова практика, мені потрібно набирати форму. Думаю, з цих матчів буде хороша інформація для тренерського штабу, подивитися в якому я стані, чи готовий грати на Євро. Для мене величезна мотивація зіграти ці дві товариські гри, тому що я хочу довести в першу чергу собі, що я готовий, що я можу бути корисний збірній, що я гідний бути тут. Те ж саме хочу довести Андрію Миколайовичу. Я мотивований як ніколи.

- У вас була зустріч з головою комітету етики та чесної гри. Що вас найбільше вразило і які висновки для себе зробили?

- Такі зустрічі відбуваються практично перед кожним сезоном. Нас попереджають, що професійні спортсмени не мають права робити ставки. Нічого особливого, просто нагадали правила. Розповіли, що нам можна, а що не можна. Корисно провели час, отримали інформацію і працюємо далі, - сказав Ярмоленко.

3 червня в Дніпрі пройде товариський матч між збірними України та Північної Ірландії.