В академії «Динамо» новий Мессі? Нападник киян U-8 забив 7 голів в одному матчі

Динамо Київ 3 Червня, 10:21 1647
В академії «Динамо» новий Мессі? Нападник киян U-8 забив 7 голів в одному матчі | 19-27
У болгарському містечку святих Костянтина та Єлени, що неподалік від Варни, триває дитячий міжнародний представницький турнір Varna Cup-2021.

Після того, як у перший ігровий день «біло-сині» зустрічалися зі своїми земляками з України, цього разу приєдналися місцеві команди – «Черно Море» та «Марев Стар».

Турнір серед футболістів 2013 р.н.

«Динамо-1» U8 – «Марев Стар» (Варна) – 10:0

«Динамо-2» U8 – «Черно Море» (Варна) – 11:0

«Динамо-1» U8 – «Олімпія» (Луцьк) – 5:0

«Динамо-2» U8 – «Олімпія» (Луцьк) – 3:2

Турнір серед футболістів 2012 р.н.

«Динамо» U9 – «Марев Стар» (Варна) – 2:1

Турнір серед футболістів 2011 р.н.

«Динамо» U9 – «Черно Море» U10 (Варна) – 3:0 (технічна перемога через участь у складі суперника кількох гравців 2010 р.н.)

«Для кожної хлопця, хто грає на турнірі – це велика подія на зорі їхніх футбольних кар’єр. Упевнений, болгарські команди також із задоволенням приїхали сюди, аби пограти з «Динамо» та іншими командами з України. Ми прагнемо до того, щоб наша школа була однією з найкращих у Європі, постійно працюємо над тим, аби знайти талановитих дітей та навчити їх футбольним азам. Ми представлені на турнірі двома командами, аби всі хлопці мали ігровий час у рівній кількості. Незважаючи на те, що для дітей це перший міжнародний турнір, жодного хвилювання в їхніх очах я не бачу. Вони готуються та виходять на поле з тим же настроєм, що й на інші ігри, ми же налаштовуємо їх лише на перемогу, але при цьому найголовніше – щоб вони отримували задоволення від футболу. Вони всі хочуть бути лідерами, бомбардирами, і у цьому віці це абсолютно нормально. Але ми все одно намагаємося перелаштовувати їх на командні дії на полі. Сподіваюся, що тих футболістів, із якими ми зараз працюємо, нам вдасться довести до випуску, а потім більшість із них опиниться в першій динамівській команді. Зараз вони всі мають талант, але найголовніше тепер – не загубити його протягом довгого шляху в дитячому футболі», - розповів про виступ своїх підопічних на турнірі наставник «Динамо» U8 Ігор Тягло.
«Це мій перший виїзд на закордонний турнір. Дуже хочеться пограти у футбол, отримати задоволення і, звичайно, завоювати кубок переможців. У грі з «Марев Стар» я забив сім голів. Щоправда, я збився, з яким саме результатом ми виграли. Але точно знаю, що це не найбільший рахунок, з яким ми вигравали – якось у Києві ми обіграли «Оболонь» 20:0. Сьогодні я грав нападником, але при цьому діяв і в захисті, також можу навіть воротарем зіграти. Мій кумир – Ліонель Мессі, рівняюся на нього», - розповів нападник «Динамо» U8 Максим Пролетарський.

Попереду ще один день змагань на груповому етапі, після чого на команди чекає вже стадія плей-оф, у якій будуть визначатися володарі нагород.