«Це було помилкове рішення». Суркіс розповів про розпуск «Динамо U-21» та прокоментував майбутнє молодих динамівців

Динамо Київ 3 Червня, 12:53 2760
«Це було помилкове рішення». Суркіс розповів про розпуск «Динамо U-21» та прокоментував майбутнє молодих динамівців | 19-27
Президент «Динамо» Ігор Суркіс вважає, що було помилкою скасовувати молодіжний чемпіонат U-21, якого не буде з сезону 2021/22. А молодих гравців клуб має намір віддавати по орендах або продавати.
«Вважаю, що це було помилкове рішення, хоча інші клуби мене в цьому і не підтримали. Команда U-21 важлива для збалансованого розвитку гравців, їхнього поступового переходу у дорослий футбол. Не всі футболісти після Академії і рівня U-19 можуть відразу заграти за першу команду, тому наявність дубля це великий плюс. Візьміть історію з Шапаренком, який у одного тренера почав грати, потім виявилося, що він не відповідає вимогам іншого, але в дублі у нього була можливість грати і підтримувати тонус, а потім новий тренер зробив з нього гравця національної збірної. І щоб роздобути футболіста такого рівня, зараз нам би довелося заплатити велику суму».
«Крім того, зверніть увагу, що турніри дублерів є в багатьох європейських чемпіонатах, це нормальна практика, у тих же англійців в АПЛ є турнір U-23, в матчах якого можуть підтримати форму гравці, що не проходять до складу, або ті, хто повернувся після травм, але ще не в оптимальних фізичних кондиціях».
«Що ми будемо робити далі? Мірча Луческу зараз перегляне всіх гравців з команди U-21 і далі будемо вирішувати. Клуб займеться їхнім працевлаштуванням, когось будемо продавати, когось будемо віддавати в оренду. Ми могли заявитися в Першу лігу, але в цьому немає сенсу, ми вже проходили цю історію, коли команда грала без турнірних завдань», - сказав Суркіс.