Україна – Північна Ірландія: прогноз і ставки Ігоря Циганика

Збірна України 3 Червня, 14:56 317
 Україна – Північна Ірландія: прогноз і ставки Ігоря Циганика | 19-27
Відомий український журналіст та коментатор Ігор Циганик зробив прогноз на товариський матч збірних Україна – Північна Ірландія.
«Шевченко оголосив склад збірної на Євро 2021 (2020). Думаю, що футболісти, які залишилися, усвідомлюють відповідальність.

Буде дуже непроста гра. Північна Ірландія – силова команда, яка без бою не здасться.
Збірній України вже потрібно награвати певні зв’язки. Вже зараз ми повинні бачити скелет того колективу, який гратиме на чемпіонаті Європи.

Не буде Олександра Зінченка, адже він прибуде до розташування лише 4 червня. Решта гравців готові до матчу. Гадаю, що вийде основна обойма, тому вийде і Маліновський, і Ярмоленко.

Вважаю, що буде цікава зустріч. Команда після навантажень трішки відпочила, тому має перебувати в оптимальному стані. Сподіваюся, вдалося збалансувати всіх футболістів і довести до одного ладу.

Я оптимістично дивлюся на цей поєдинок. Прогнозую, що збірна України переможе та заб’є в кожному з таймів. Очікую на рахунок на кшталт 2:0.

У воротах буде Бущан або навіть Пятов, у захисті зіграють Миколенко, Матвієнко, Забарний, Караваєв, у центрі – Степаненко, Маліновський й Марлос, на флангах – Циганков (або Зубков) ліворуч та Ярмоленко праворуч, а на вістрі – перший тайм Бєсєдін, а другий тайм Довбик. Наскільки знаю, у Яремчука є ушкодження», - розповів Циганик.