«Це чиста профанація»: Суркіс відреагував на створення жіночої команди «Динамо»

Динамо Київ 3 Червня, 17:21 364
«Це чиста профанація»: Суркіс відреагував на створення жіночої команди «Динамо» | 19-27
Президент «Динамо» Ігор Суркіс прокоментував рішення УПЛ щодо розвитку жіночого футболу – тепер кожен представник Прем'єр-ліги повинен мати жіночу команду.
«До цього питання треба було підходити більш грамотно і заздалегідь. Буде у нас жіноча команда, але це ж просто формальність. Якщо ви хочете дійсно розвивати даний напрямок, якщо ви хочете, щоб був результат, то треба було починати з дитячих шкіл і дитячих команд для дівчаток, щоб вони здобули базову футбольну освіту і клуби ростили майбутніх футболісток.

Прямо скажу – це чиста профанація. У нас буде своя команда за договором, ми переодягнемо їх у форму Динамо і вони будуть грати. Але це не будуть наші вихованки, не буде дійсно наша клубна команда. І вже точно не буде такої ситуації, як в Ліоні, де їхній президент однаково переживає як за чоловічу, так і за жіночу команди.

До всього потрібен правильний підхід. Клубам треба було дати кілька років для підготовки до створення турніру для жіночих команд. Ми би провели селекцію, створили б академічні групи і в підсумку отримали б команду, яка складається зі своїх вихованок. Треба підходити до таких питань планомірно, а не емоційно, аби на словах відповідати футбольної моді», – наводить слова Суркіса офіційний сайт Динамо.

Зазначимо, що з нового сезону усі команди УПЛ повинні утворити жіночі команди. Натомість УПЛ скасувала проведення чемпіонату U-21.