Україна – Північна Ірландія: стартові склади та текстова трансляція

Збірна України 3 Червня, 19:50 619
Україна – Північна Ірландія: стартові склади та текстова трансляція | 19-27
Сьогодні у Дніпрі на стадіоні «Дніпро-Арена» збірна України проведе свій другий контрольний поєдинок у рамках підготовки до фінальної стадії Євро-2020.
«Дніпро-Арена». 21:00
Прямая трансляція на телеканалі «Україна»

Північна Ірландія – хороший спаринг-партнер. Міцний, з хорошим складом і дуже неприємним футболом, який для українців завжди був проблемою. На Євро нам точно доведеться зустрітись зі схемою в три захисники, тож британські 5-3-2 ідеально підходять для підготовки. Важливо також не забувати, що для команди Андрія Шевченка цей поєдинок не є важливим в плані результату – сьогодні необхідно відновити ігрові зв'язки й перевірити в бою лідерів.

Текстову онлайн-трансляцію можна переглянути на нашому сайті в розділі «Матч-центр».

Стартовий склад збірної України: 1. Георгій Бущан - 16. Віталій Миколенко, 13. Ілля Забарний, 22. Микола Матвієнко, 21. Олександр Караваєв - 5. Сергій Сидорчук, 8. Руслан Маліновський, 10. Микола Шапаренко, 7. Андрій Ярмоленко (к), 20. Олександр Зубков - 9. Роман Яремчук.

Запасні: 2. Денис Попов, 3. Георгій Судаков, 4. Сергій Кривцов, 6. Тарас Степаненко, 11. Марлос, 12. Андрій Пятов, 14. Євген Макаренко, 15. Артем Довбик, 17. Богдан Лєднєв, 18. Роман Безус, 19. Артем Бєсєдін, 23. Анатолій Трубін.

Із футболістів, які ввійшли до офіційної заявки збірної України на Євро-2020, до заявки на матч із британцями не потрапили Віктор Циганков, Едуард Соболь, Олександр Тимчик та Олександр Зінченко. Натомість на гру з Північною Ірландією заявили Богдана Лєднєва.

Північна Ірландія: Пікок-Фаррелл - Баллард, Кеткарт, Браун - Даллас (к), Макканн, Макнейр, Севілл, Фергюсон - МакГінн, Макгенніс