Леонід Буряк: «Кіпр — суперник цікавіший за Північну Ірландію»

Збірна України 4 Червня, 16:08 992
Леонід Буряк: «Кіпр — суперник цікавіший за Північну Ірландію» | 19-27
У рамках підготовки до чемпіонату Європи вчора збірна України в товариському матчі на своєму полі обіграла команду Північної Ірландії з рахунком 1:0. Про цю зустріч і не тільки розповів колишній наставник синьо-жовтої дружини Леонід Буряк.

— Леоніде Йосиповичу, як вам гра збірної проти Північної Ірландії?

— Для збірної України це був хороший спаринг. У нас був непоганий за рівнем суперник. Зрозуміло, що зараз йде підготовка до чемпіонату Європи, багато футболістів з різних причин не змогли взяти участь в матчі. Але знову ж таки, подібні зустрічі потрібно шукати. Ідеальних ігор не буває, тим не менш, вважаю, що команда Андрія Шевченка виглядала переконливо.

— Головна наша проблема — реалізація гольових моментів?

— Є таке, але матчі бувають різними. Можна згадати гру відбіркового турніру проти збірної Франції, де збірна України здобула нічию за мінімальної кількості гольових моментів. Складно грати в одного нападника. Зараз тренерському штабу до поєдинку з Нідерландами потрібно все правильно розставити, розібратися у всіх нюансах. При цьому я скажу, що мені збірна Австрії сподобалася більше, ніж підопічні Франка де Бура.

— У матчі з Північною Ірландією склад збірної України був наближений до бойового?

— Не думаю, що це був майже оптимальний склад. Знову ж таки, були футболісти, які з тих чи інших причин не змогли взяти участь в минулій грі. Втім ніхто не применшує заслуг тих хлопців, які виходили на поле «Дніпро-Арени». Всі зіграли більш-менш рівно, особливо в другому таймі. Мені, наприклад, сподобався молодий Георгій Судаков.

— В останньому товариському матчі з Кіпром Андрій Шевченко буде моделювати гру на матч проти Нідерландів?

— Це два різних суперники. Збірна Кіпру — це приблизно одного рівня команда з Північною Ірландією. Кіпріоти, може навіть, у виконавській майстерності будуть кращі за британців. Змоделювати гру буде складно, а от спробувати награти склад – інша справа. Виступати вдома і на виїзді – дві великі різниці. У грі з Нідерландами важливо буде не програти в тактичному плані. Хоча матч проти Шотландії показав, що у нідерландців є проблеми в обороні. Втім наш перший суперник бере за рахунок атаки, вони багато створюють моментів, у них багато гравців виступають в топ-клубах Європи. Головне, щоб футболісти збірної України втілили в життя всі задуми наших тренерів.