Хотів вигнати з команди. Кобін розповів про конфлікт з Мілевським

Футбол України 4 Червня, 20:46 1099
Хотів вигнати з команди. Кобін розповів про конфлікт з Мілевським | 19-27
Екс-тренер «Миная» Василь Кобін розповів, як Артем Мілевський відмовився виходити на гру.
«Була 80-та хвилина, ми вже програвали з рахунком 0:3 (матч проти Олександрії – Футбол 24), я почав робити заміни, дав зіграти молодим хлопцям. Хотів випустити Артема, щоб він своїм досвідом допоміг цим чотирьом молодим гравцям. Проте Артем сказав: «Васильович, для чого мені виходити? Ми вже програли гру».

Мені це не сподобалося. Я противник того, щоб гравці так вчиняли. Після програшу я був на таких емоціях, що у роздягальні літало все підряд. Ми півтори години розмовляли про наші результати і відносини в команді. Наступного дня ми обговорили все по телефону. Ми всі – люди, у нас різні характери. Ми поспілкувалися, але моя позиція була така: щоб його не було в команді. Якщо людина не виходить на 10 хвилин – це означає, що він нам не допоможе і в наступних матчах.

Керівництво у мене запитало, що сталося. Я все розповів. Вони мене вмовили зачекати. Але я почав дивитися на людину (Мілевського – Футбол 24) трохи інакше. На тренуваннях він віддавався, працював, однак до людини була вже недовіра», – сказав Василь Кобін в інтерв'ю програмі Бомбардир.

Нагадаємо, Минай повернувся у Першу лігу за рік після виходу в УПЛ. Медіа повідомляли, що у разі пониження в класі, закарпатський клуб припинить своє існування.