Збірна України 4 Червня, 22:00 2457
«Бєсєдін не підсилив гру»: екс-гравець збірної України розкритикував виступ нападника у матчі з Північною Ірландією | 19-27
Колишній гравець збірної України Володимир Горілий підбив підсумки матчу «синьо-жовтих» проти Північної Ірландії.
«Після перерви моменти наша команда створювала після того, як північноірландці розкрилися. Втім, я поставлю плюс для команди Андрія Шевченка насамперед за те, що у футболістів горіли очі. Реалізація збірної України бажала кращого? Так. І в цьому плані здалося, що Бєсєдін не підсилив гру. Так, нападник боровся, старався, але форварду потрібно забивати.

У минулих матчах Довбик виглядав цікавіше. Можливо, Артема випустять у матчі з Кіпром. Таку кількість моментів, яку було створено в минулому поєдинку, необхідно реалізовувати, на Євро такого марнотратства опоненти не пробачать. Тим більше, що не з усіма противниками доведеться грати першим номером.

Чи вимальовується основний склад збірної України на Євро-2020? Думаю, в першому таймі склад був наближений до такого. Потрібно тільки знайти місце для Зінченка і, може, для Циганкова. Помарки були. Коля Матвієнко декілька разів допустив промахи. Але, глобально, все пройшло нормально. Така лінія оборони цілком має право на життя», – поділився Горілий у коментарі Команда№1.

Нагадаємо, збірна України мінімально обіграла Північну Ірландію завдяки голу Олександра Зубкова. Останній товариський матч перед чемпіонатом Європи підопічні Андрія Шевченка проведуть вже 7 червня – «синьо-жовті» проекзаменують Кіпр. На Євро-2020 збірна України зіграє з Нідерландами, Австрією та Північною Македонією.