Циганков, Тимчик та Соболь повернулися до загальної групи збірної України

Збірна України 4 Червня, 22:22 1060
Циганков, Тимчик та Соболь повернулися до загальної групи збірної України | 19-27
Наступного дня після товариського матчу проти Північної Ірландії у збірної України було відновлення, інформує пресслужба УАФ.

Повернувшись пізно після гри до своєї резиденції в харківському готелі «Superior Golf & SPA Resort», хлопці мали можливість трохи довше поспати, ніж звично. Після тижневого циклу тренувань, який підсумував матч у Дніпрі, дати організму відпочинок просто життєво необхідно.

Перед обідом до збірної приєднався Олександр Зінченко, який отримав кілька днів відпочинку після фіналу Ліги чемпіонів. До розташування синьо-жовтих Сашко приїхав уже в екіпіруванні національної команди, морально й фізично налаштованим на важливий етап роботи у збірній. Увечері Зінченко вийшов на поле «Сонячного» на своє перше тренування на нинішньому підготовчому зборі.

Приємно, що в занятті взяли участь усі гравці, присутні зараз у таборі команди, у тому числі Віктор Циганков та Олександр Тимчик, які раніше працювали індивідуально, а також Едуард Соболь, який успішно пройшов усі медичні обстеження і може спокійно сконцентруватися на підготовці до Євро.

Під час тренування команда працювала в різних групах: восьмеро гравців стартового складу гри з Північною Ірландією, які провели на полі більш, як півтора тайму, виконали набір відновлювальних фізичних вправ, запропонованих тренером із фітнесу Іваном Баштовим.

Трохи довше попрацювали Олександр Зубков та Роман Яремчук, які вчора зіграли по 45 хвилин. Виконавши свою роботу, вчорашня «основа» спостерігала за рештою тренування, сидячи на трибуні «Сонячного».

Інші збірники провели помірно інтенсивне тренування, мета якого — вирівняти рівень фізичного навантаження всієї команди. Після заняття в команди були відновлювальні процедури та масаж — найближчими днями збірна перейде на режим одноразових тренувань, плавно переходячи до заключного етапу підготовки до чемпіонату Європи.