Маліновський - про українських футболістів, які готові грати в Серії А просто зараз

Динамо Київ 5 Червня, 09:38 13359
Маліновський - про українських футболістів, які готові грати в Серії А просто зараз | 19-27
Півзахисник «Аталанти» та збірної України в інтерв'ю «Вацко Live» відзначив українських гравців, котрі готові до Серії А.
— Думаю, Миколенко, тому що в нього є дуже сильні фізичні кондиції. Це - база.

Я грав майже проти всіх команд в Серії А - можу сказати, що і Євген Макаренко теж може грати в Серії А. Він добре оснащений технічно, чудово грає головою, дуже розумний футболіст. До цього я вже говорив - в Бельгії проти нього було дуже важко грати, коли ми грали з «Кортрейком».

Звісно, Яремчук теж міг би грати в Італії. Він собі вже зробив ім'я в Бельгії, але нападникам в Серії А дуже важко. Ти повинен після чемпіонату Бельгії грати ще сильніше. Того рівня для Серії А - недостатньо.

Циганков? В нього є моменти з травмами... Віктор - дуже сильний футболіст, коли він у формі, але потрібно бути завжди в тонусі, натренованим. Коли ти граєш на високому рівні - ти повинен бути завжди в тонусі. Коли випадаєш на тиждень-два - потім важко повертатися і тренерові важко ставити тебе в склад. На Циганкова буде дуже високий попит. Надіюсь, що проблеми, які в нього є, можливо, через молодість, пройдуть, і він гратиме в топ-клубі. В Віктора все для цього є, але дрібні проблеми, які трапляються, іноді йому заважають. Потенціал в Циганкова дуже великий.