Георгій Судаков: «Хлопці з «Динамо» прийняли мене дуже добре»

Збірна України 5 Червня, 22:01 2391
Георгій Судаков: «Хлопці з «Динамо» прийняли мене дуже добре» | 19-27
Півзахисник збірної України Георгій Судаков розповів про свій виступ у національній команді та особливості робочого процесу.
«У матчі з Бахрейном тренер надав мені можливість дебютувати, випустив на заміну. Я отримав ігрову практику, і хоча це незвично для мене, але дуже приємно — грати за національну збірну. У другому поєдинку, із Північною Ірландією, хвилювання не було. Просто не встиг почати хвилюватися...

Тренер ставить мені конкретні завдання перед кожним матчем. У першу чергу — зберігати структуру гри, загострювати її. І я намагаюся це виконувати. Чесно кажучи, був сильно здивований, коли дізнався, що потрапив до фінальної заявки на Євро-2020. До цього було багато розмов, і дехто не вважав таке рішення тренерського штабу справедливим. Але я це не надто хочу коментувати — просто виходжу на поле, працюю й намагаюся отримувати задоволення від гри. Я вважаю, що потрапив до списку із 26-ти гравців саме за рахунок своєї наполегливої праці.

Я радий, що мене підтримують більш досвідчені гравці, особливо з мого клубу — донецького «Шахтаря». Це Тарас Степаненко, Сергій Кривцов. Однак і хлопці з «Динамо» також прийняли дуже добре. Дідовщини немає. Усі підказують і з повагою ставляться до молоді. Атмосфера в команді взагалі мені дуже подобається. А щодо тренувального процесу, то я ще ніколи не підходив до нього з таким задоволенням. Дуже серйозний рівень, із такими професіоналами я ще не працював.

Щодо самого чемпіонату Європи, то, в першу чергу, хотілося б отримати ігровий час. Неважливо скільки, хоч хвилину. А там уже все, що залежить від мене, я сподіваюсь продемонструвати», — сказав Георгій Судаков.