«Панков працює, варіанти будуть». Мілевський заінтригував своїм майбутнім

Футбол України 6 Червня, 11:01 442
«Панков працює, варіанти будуть». Мілевський заінтригував своїм майбутнім | 19-27
​Екс-форвард «Миная» Артем Мілевський підбив підсумки виступів за закарпатський клуб і оцінив свої шанси залишитись у великому футболі.

«За останні півроку у мене багато чого не вийшло, багато чого не вийшло у керівників Миная. Всі ми хотіли залишитися, але це така, трошки болюча тема. Ми вилетіли, так. Що буде далі – вже цікаво.

Я часто не забивав, тому що останнім часом виходив лише на 10-12 хвилин, і це було важко. У мене не все вийшло. Багато чого я хотів в Україні зробити. Мене всі любили в команді, всі ставилися з повагою, з великим респектом. Не забивав, бо не було моментів, адже ми постійно грали в обороні. Мало що вийшло, звісно. Один Нурієв, хіба що, молодець. Не так я собі все це уявляв...

Не знаю, скільки там уже тижнів я у творчій відпустці. Чесно, все може бути, все може трапитися. Саня Панков (агент Мілевського, – Футбол 24) працює, так що подивимося. Варіанти будуть. Чи захочу я грати у футбол, далі продовжувати? Побачимо пізніше», – сказав Мілевський на YouTube-каналі «Міля».

Нагадаємо, Мілевський перейшов у закарпатський клуб у січні 2021 року. За півсезону в УПЛ 36-річний гравець провів 10 матчів без результативних дій