Гасло «Слава Україні!» та згадка про Крим з Донбасом: УАФ представила особливу форму збірної України на Євро-2020

Збірна України 6 Червня, 15:18 1796
Гасло «Слава Україні!» та згадка про Крим з Донбасом: УАФ представила особливу форму збірної України на Євро-2020 | 19-27
Президент УАФ Андрій Павелко презентував екіпірування, в якому «синьо-жовті» зіграють на континентальній першості.
«Національна збірна Україна виступатиме на Євро-2020 в новій – особливій формі. Головним її атрибутом стане оберіг і символ, дорогий серцю кожного українця.
Це найцінніший для всіх нас обрис нашої країни. Єдиної і неподільної батьківщини з Кримом, Донецьком, Луганськом, Києвом, моїм рідним Дніпром, Львовом, Одесою і усіма містами і селами, де головною мелодією з дитинства є мелодія національного гімну. Де на «Слава Україні!» відповідають гаслом «Героям слава!» і яке тепер також буде на формі та надихатиме наших футболістів на нові перемоги.

Ми віримо, що силует України додасть сил гравцям, адже вони битимуться за всю Україну. А вся Україна, від Севастополя і Сімферополя до Києва, від Донецька і Луганська до Ужгорода підтримуватиме їх у кожному матчі. Це надзвичайно важливо і для футболістів, які дуже хвилюються і мріють виступити якнайкраще на Євро-2020, і для мільйонів наших вболівальників, які вірять у команду Андрія Шевченка. Футбол і національна збірна – єднають Україну», – написав Павелко на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook.