Маліновський: «Головне – в найкращих кондиціях підійти до матчу з Нідерландами»

Збірна України 6 Червня, 17:34 519
Маліновський: «Головне – в найкращих кондиціях підійти до матчу з Нідерландами» | 19-27
Півзахисник збірної України Руслан Маліновський напередодні контрольного матчу з Кіпром розповів про підготовку команди до Євро-2020.

— Цікавить ваш фізичний стан, в якому тонусі ви перебуваєте? Наприкінці матчу з Північною Ірландією після 70-ї хвилини було помітно, що гра давалася вже важко...

— Я почуваю себе добре, головне завдання зборів та товариських ігор — насамперед, підготуватися до чемпіонату Європи. Але ми граємо вдома, хочемо перемоги, та усе ж найголовніше — через матчі та тренувальний процес підійти в оптимальних кондиціях до першого матчу на Євро-2020 з Нідерландами.

Так, на останніх хвилинах поєдинку з Північною Ірландією, можливо, я дещо втомився, але загалом, як я вже казав, почуваю себе добре.

— В якому стані перебуває наразі Олександр Зінченко?

— У Зінченка було кілька важких днів після поразки у фіналі Ліги чемпіонів, це зрозуміло. Але зараз із ним усе добре, він повноцінно готується разом з усіма.

— Ви вже давали інтерв’ю італійською мовою. Чим спілкуєтеся ви італійською з асистентами Андрія Шевченка, можливо, допомагаєте в перекладі, щось пояснюєте хлопцям?

— Загалом я не люблю великої уваги до себе, інтерв’ю — це добре, але багато розмовляти я не люблю. Так, помічників головного тренера я розумію, можу спілкуватися з ними італійською. Але хлопцям допомагати не має потреби, Андрій Миколайович сам чудово все пояснює футболістам.