Артем Федецький: «Всі чекають від збірної України голів»

Збірна України 6 Червня, 19:05 424
Артем Федецький: «Всі чекають від збірної України голів»  | 19-27
Екс-гравець збірної України Артем Федецький розповів 1927.kiev.ua про очікування від матчу Україна — Кіпр.
— Плюс матчу з Північною Ірландією в тому, що збірна України залишила позаду «синдром нічиїх». Не важливо, яким був суперник - важливо, що команда перемогла.

В попередньому матчі збірна України мала вдосталь моментів і могла перемагати з набагато більшим рахунком, тому в грі проти збірної Кіпру всі вболівальники чекають від збірної України голів.

Думаю, що в цьому матчі будуть значні зміни у складі і Андрій Миколайович дасть можливість зіграти іншим. Мені доводилося грати проти збірної Кіпру. Тоді це була доволі непроста команда на етапі становлення, котра намагалась контролювати м'яч. Що покаже цей суперник зараз - важко сказати.

Звичайно, від збірної України в цій грі чекаємо кращої реалізації. Потрібно забивати більше, бо на чемпіонаті Європи кожен момент на вагу золота. Може бути, що наша збірна матиме напівмомент, котрий обов'язково потрібно реалізувати, бо транжирити стільки гольових моментів - це бути на грані поразки. Добре, що ці моменти є, але із шести, як мінімум, три необхідно реалізувати. Нашим хлопцям потрібно більше холоднокровності на завершальній стадії і трохи фарту - тоді все буде вдаватися.

Якщо говорити про рахунок, то очікую, що збірна України переможе 2:0.

Микола Тимощук