Збірна України влаштувала погром Кіпру напередодні Євро-2020

Збірна України 7 Червня, 20:54 377
Збірна України влаштувала погром Кіпру напередодні Євро-2020 | 19-27
Україна впевнено перемогла Кіпр у Харкові в останньому спарингу перед стартом Чемпіонату Європи.

На старті гри Ярмоленко вирізав непоганий пас за спини. Яремчук забрався в офсайд і ще й розбив обличчя воротаря суперника. Після тривалої паузи обидва згадані гравці та Зінченко продовжили гостро комбінувати. Останній віддав розкішний пас з лівого флангу на межу воротарського. Яремчук пробив у голкіпера з кількох метрів – стабільні проблеми з реалізацією легко не зникають. Забарний дуже некомфортно почувається на незвичному правому фланзі захисту. На іншому краю Соболь також відчуває певні проблеми з впевненістю. Відтак лінія атаки діє ніби сама по собі без особливої підмоги крайніх захисників.

Гості вірні своєму новому стилю. Кіпр глибоко сидить перед своїм штрафним. у нас контроль м'яча – понад 80% часу. Маліновський завозився і припуствися втрати на рівному місці, а міг пробивати зі зручної позиції. Зубков і Зінченко ліворуч прекрасно відчувають ситуацію на полі та швидко рухають м'яч уперед. Йдуть постійні гострі передачі на Яремчука, знову ледь не вийшов Роман на побачення з Панагі, у якого злетіла пов'язка з чола – чергова пауза. Шевченко щось активно пояснює Соболю, запасні фулбеки працюють не так креативно, як ми звикли бачити.

Перший удар кіпріотів на 20 хвилині. Папуліс технічно пройшов Забарного і ще одного гравця, але пробив у руки Пятову, який надійно прикрив ближній кут. І знову Зінченко закидає, Зубков стрімко розганяє атаку і віддає останній пас, а Яремчук не може влучити. Все досить пристойно в українців, крім останнього удару. Карнавал у штрафному Кіпру. Зінченко протягнув круглого і тонко в розріз віддав на Зубкова, той у падінні проштовхнув Ярмоленку – удар п'ятою, ще один сейв Панагі. ЯК?! Черговий ривок Зінченка, який веде сьогодні гру. Соболь нарешті класно прострілив, але Яремчук, як заворожений, пробиває в голкіпера з вбивчої позиції.

А хавбеку Манчестер Сіті короткий відпочинок після фіналу ЛЧ пішов на користь. Цього разу Зінченко вирішив сам пробити метрів з 25 – ефектно, поміж ніг захисника, у дальню стійку. Зубков заробив Панайоту червону картку, а партнерам 11-метровий. Дальній пас Маліновського, Олександр зробив ривок з центра поля, елегантно прокинув через опонента і впав у штрафному. Ярмоленко реалізував пенальті без будь-яких проблем. Зінченко миттєво віддає на Зубкова, як тільки той залишився один у 13 метрах перед воротами – невлучний удар повз ворота трохи псує прекрасне враження про вінгера Ференцвароша.

Ярмола своїми танцями закрутив голову захиснику і прострілив – Іоану рукою перервав. Тепер уже Зінченко реалізує пенальті. Вагітна Влада Седан боялася дивитися на цей удар, але все завершилося гармонійним ударом її коханого. Вражаючий тайм у виконанні збірної. Знову загалом дуже сильно до перерви, але поганенько у чужому штрафному. Майже без помилок у захисті, натхненно попереду. З іншого боку на Євро таких посередніх суперників точно не буде.

У перерві Степаненко і Марлос вийшли замість Макаренка та Зубкова. Етнічний бразилець відразу ж видавсерюі ударів після передас Соболя. Моменти-близнюки завершувалися сейвами голкіпера, якому особливо не довелося геройствувати. Яремчук після пасу Зінченка вчергове не прошив голкіпера. І ось 59 Романа прорвало. Божевільна самба Зінченка Ямроленка і Марлоса – 5 пасів у дотик, кіпріоти у ролі статистів, Яремчук уже не мав шансів схибити перед порожніми воротами. Лідер Шахтаря, який чимало пограв на стадіоні Металіста, робить третій гол і майже доводить до повного погрому. Марлос ривком і передачею створив момент для Ярмоленка, який не зміг переграти воротаря у простій ситуації.

Караваєв на 60-й замінив Матвієнка. Забарний може більше не мучитися. Кілька моментів насторожують навіть у цій феєрії. Перед своїм штрафним відверто розгубилися наші захисники під активним пресингом суперника, а це всього лише Кіпр. Кілька жахливих втрат, які класніший суперник може використати. Марлос на куражі підсікає снаряд на Ярмоленка. Невдалий удар Андрія завдяки рикошету перетворюється у 4 гол. Дубль асистів вінгера Шахтаря, дуплет резервіста Вест Хема. Судаков і Бєсєдін замінили Маліновського та Яремчука. Потрібен відпочинок нашим незамінним гравцям. Якби не Панагі, рахунок міг бути і 10:0, у нас 19 ударів за 70 хвилин.

Караваєв на Судакова, голкіпер бере удар у дальній кут. Шевченко засмутився так, ніби це він не використав класний момент. На останні 20 хвилин Шапаренко замість Ярмоленка. Соболь додав по ходу матчу. Класне підключення у штрафний, ідеальний розрізний пас Зінченка. І тільки Панагі знову і знову тягне майже все, що може. Судаков прострілив з того ж лівого краю – Бєсєдін також не зміг переграти воротаря. Динамівець краще діє у підіграші, кілька разів непогано комбінував з партнерами.

Степаненко далекий від ідеальної форми. Дуже вже легко Тарас дозволив себе пройти на флангу, перед тим неприємно обрізався. Добре, що обійшлося. Подача стандарту, Соболь програв верхову боротьбу, вище. Миколенко кумедно позіхає на лаві запасних, дограємо у відверто експериментальному складі, трохи знизилася атакувальна динаміка, але свої 24 удари (12 у площину воріт) команда Шевченка набила.

Матч закінчився впевненою перемогою збірної України з рахунком 4:0.