Україна — Кіпр: вибухова реакція соцмереж

Збірна України 8 Червня, 10:54 608
Україна — Кіпр: вибухова реакція соцмереж  | 19-27
​Команда Шевченка потішила красивою грою менш ніж за тиждень до старту континентального форуму. Збірна України їде на Євро-2020 після розгромної перемоги над Кіпром (4:0).

Навіть попри традиційні проблеми з реалізацією, «синьо-жовті» відзначились чотирма сухими м'ячами. Саме те, що треба напередодні суперважливого матчу з Нідерландами. Наші лідери – в порядку. Ярмоленко оформив дубль, Зінченко присвятив свій м'яч коханій Владі Седан, а Яремчук реабілітувався за стартові промахи. Генеральна репетиція вселяє оптимізм.

Нещодавно збірну критикували за кілька нічиїх поспіль, та ще й проти не найсильніших суперників. Однак, зараз про цю серію можна забути, кепкує архіваріус Артур Валерко.Крім цього, він по-доброму заздрить бразильцям через Марлоса.

Оглядач Трибуни Олександр Сажко вважає, що арбітр зробив українцям ведмежу послугу перед Євро.Головний редактор «Футбол 24» Олег Бабій іронізує над реалізацією наших форвардів.Блогеру Михайлу Смоловому забракло більшої кількості гравців Динамо зі старту.Екс-хавбек збірної України Євген Левченко – про російську істерику щодо нашої форми. До слова, Андрій Шевченко також прокоментував резонансну тему.


«Дебют збірної у новій формі з картою України, що викликав величезний ажіотаж в нашій країні та всьому світі, вдався якнайкраще! І це на фарт!», – написав президент УАФ Андрій Павелко у Фейсбук.

Автор Футбол 24 і Gazeta.ua Сергій Тищенко – лаконічно, але в доброму гуморі.Відомий футбольний аналітик та помічник Руслана Ротаня у молодіжці – Євген Гресь – розібрав на молекули усі 40 м'ячів Ярмоленка за збірну.Брутальний футбол аплодує Шеві за відповідь росіянам.
Автор Футбол 24 і Gazeta.ua Сергій Тищенко – лаконічно, але в доброму гуморі.

Відомий футбольний аналітик та помічник Руслана Ротаня у молодіжці – Євген Гресь – розібрав на молекули усі 40 м'ячів Ярмоленка за збірну.

Брутальний футбол аплодує Шеві за відповідь росіянам.


https://football24.ua/zbirna_ukrayini_tag50851/
https://football24.ua/yevro_2020_tag91885/