«Колективне божевілля якесь»: Андронов не розуміє, чому у росіян «підгорає» через форму збірної України

Світовий футбол 8 Червня, 11:48 211
«Колективне божевілля якесь»: Андронов не розуміє, чому у росіян «підгорає» через форму збірної України
Відомий російський коментатор Олексій Андронов не може зрозуміти причин обговорення нового екіпірування збірної України серед своїх співвітчизників.

«Я якось не зовсім розумію хайпу навколо форми збірної України. Тобто 99% часу росіянам було зовсім по*єр на думку українців, і раптом форма всіх розбудила. Дивно. А чого не борщ, «вареники москальські» або ще щось?

Чому це питання взагалі обговорюють росіяни? Ну гаразд, Коливанов (заслужений тренер Росії – Футбол 24) давно без роботи, вирішив пукнути у світ. Гаразд висловився Василь Уткін, він сам собі ЗМІ. Решті чого кортить? Вас як стосується форма збірної іншої країни?

Так, Україна малювала, малює і буде малювати свою карту з Кримом. Так, Грузія зробить так само з Абхазією і Південною Осетією. Так, Латвія, Литва та Естонія будуть вважати СРСР окупантом. Так, це так. Інших проблем немає? Тільки це цікавить? Вже до «форми Росії з Аляскою» домовилися... Колективне божевілля якесь», – написав Андронов.


Нагадаємо, 6 червня відбулась презентація нового екіпірування «синьо-жовтих», що спровокувало лавину критики зі сторони Росії, зокрема, через написи «Слава Україні!» та «Героям слава», а також контури кордонів України з Кримом, Донецькою та Луганською областями. На думку представників країни-агресора, наша форма «висловлює політичну позицію».