Андрієвський розповів про своє відновлення

Динамо Київ 9 Червня, 11:26 369
Андрієвський розповів про своє відновлення
Півзахисник «Динамо» Олександр Андрієвський розповів про те, як просувається його відновлення після травми і чим він займається під час відпустки.

Нагадаємо, Олександр пропустив кінець сезону у зв'язку з частковим пошкодженням внутрішньої бокової зв'язки. Перші два тижні він пересувався за допомогою милиць, а далі виконував програму реабілітації.

«У мене все добре, дякую. Під час відпустки їздив на 9 днів до Туреччини, здорово відпочив, усе дуже сподобалося, відновив і фізичні, і моральні сили. Я був у Бодрумі, там вода трохи прохолодна, але погода була чудова, тепла: +33 градуси.

А після того як повернувся до Києва, займаюся індивідуально з реабілітологом, готуюся до зборів, роблю певні вправи для коліна. Через пару днів почну їздити на базу і працювати там. Почуваюся нормально, усе добре, відновлення йде за планом. Планується, що я приєднаюся до роботи в загальній групі на зборах.

Які плани на дні відпустки, що залишилися? Не думав над цим, можливо, на кілька днів поїду до друга в Харків або в Одесу, хоча це малоймовірно», - розповів Андрієвський.