Збірна України провела дебютне тренування в Румунії - на проблемному полі та під наглядом Черната

Збірна України 9 Червня, 21:50 1602
Збірна України провела дебютне тренування в Румунії - на проблемному полі та під наглядом Черната | 19-27 Фото: uaf.ua
Перший повноцінний день на Євро національна команда України розпочала звично, зі сніданку.

Дещо незвичною можна назвати ранкову прес-конференцію головного тренера Андрія Шевченка та капітана команди Андрія Пятова — об 11.30 зустріч із мас-медіа відбувається не так часто у збірній команді, однак під час фінального турніру стануть традиційними саме передобідні брифінги, що зумовлено специфікою графіку синьо-жовтих.

Після повернення до готелю у збірної було теоретичне заняття — розпочалася підготовка до першого матчу на турнірі. А вже ввечері команда виїхала на своє перше тренування на стадіоні «Волунтарі», що є офіційною тренувальною базою синьо-жовтих на Євро.

Після дня переїзду заняття мало втягувальний характер. Також тренерський штаб уже починає підлаштовувати підготовку під конкретного опонента, матчем з яким українці відкриють свій виступ на турнірі.

За тренуванням з-за огорожі спостерігав колишній київський динамівець Флорін Чернат, який нині є спортивним директором клубу «Волунтарі» й особисто контролював процес підготовки газону для роботи збірної України.

«Поле — без перебільшення, в ідеальному стані. Головний тренер Андрій Шевченко та один із його асистентів Олександр Шовковський перед початком тренування, витримуючи соціальну дистанцію, подякували з поля колишньому одноклубнику за підтримку та якісну галявину», - повідомляє офіційний сайт УАФ.

Однак, як бачимо на світлинах, які виклав на своїй сторінці у Facebook прес-секретар національної збірної України Олександр Гливинський, зелений газон подекуди вкритий виразними плямами.

Завтра в національної команди — два тренування. Після ранкового два гравці збірної — Тарас Степаненко та Віталій Миколенко — зустрінуться з представниками ЗМІ в Українському медіа-центрі (початок прес-конференції — о 12.20).