Збірна України на Євро-2020: різні погодні умови для тренувань і думки про відліт до Амстердама

Збірна України 10 Червня, 22:32 621
Збірна України на Євро-2020: різні погодні умови для тренувань і думки про відліт до Амстердама | 19-27
10 червня національна команда України провела в Бухаресті два тренування.
І якщо вранці заняття відбулося під пекучим сонцем і хлопці могли нарікати на сухий газон, то ввечері характеристика у тренувального поля була зовсім інша.


Сильна обідня злива змінила погодні умови на полярно протилежні. До 17.15, коли синьо-жовті приїхали на стадіон «Волунтарі», вода ще не встигла повністю висохнути, відтак газон був трохи слизьким.

Однак найголовніше, що рясний дощ випав у період між тренуваннями і жодним чином не зашкодив збірній України, бо саме в цей час команда відпочивала в готелі «Каро».

У паузі між тренуваннями відбулася вже друга прес-конференція у відкритому вчора Українському медіа-центрі: сьогодні з мас-медіа спілкувалися Тарас Степаненко та Віталій Миколенко. Журналісти цікавляться у футболістів передчуттями перед стартом на Євро-2020, хлопці, зі свого боку, зберігають поміркованість та стриманість у відповідях, однак не приховують, що з великим піднесенням чекають на перший матч на фінальному турнірі.

Уже завтра національна команда візьме курс на Амстердам, де 13 червня зіграє свій перший груповий матч проти Нідерландів. Зрештою, до вильоту українці встигнуть провести повноцінний робочий цикл у Бухаресті: уже о 10.15 на «Волунтарі» розпочнеться ранкове тренування синьо-жовтих, а о 12.20 два гравці збірної — Роман Безус та Артем Бєсєдін — зустрінуться з представниками ЗМІ в конференц-залі Українського медіа-центру.

Виліт чартерного рейсу до Амстердама призначено на 16.00 за Києвом.