Артем Бєсєдін: «Грати на нічию з Нідерландами — це неправильно. У нас дуже високі амбіції»

Збірна України 11 Червня, 13:43 384
Артем Бєсєдін: «Грати на нічию з Нідерландами — це неправильно. У нас дуже високі амбіції» | 19-27
​Сьогодні в Українському медіацентрі в Бухаресті форвард київського «Динамо» і збірної України Артем Бєсєдін відповів на питання журналістів.

— Чи можна сказати, що ваша нинішня хороша форма — це своєрідна відповідь на рішення щодо недавньої дискваліфікації?

— Що стосується моєї річної дискваліфікації, то всі прекрасно знають, як це сталося. Я зараз не хочу про це говорити. У цей період я тренувався і готувався, у тому числі, й до Євро. З усього, що сталося, потрібно зробити правильні висновки. Зараз ми на чемпіонаті Європи, потрібно сконцентруватися на найближчих матчах і показати все, на що здатен особисто я й уся команда.

— Як команда готується до гри з Нідерландами, і чи буде нічия позитивним результатом для вас?

— Уся команда тренується, наполегливо готується. Ми провели дуже хорошу роботу, а тренерський штаб доніс до кожного гравця, що від нього вимагається на полі. І кожен відмінно розуміє свої ігрові функції. Виходити й грати на нічию з Нідерландами — це неправильно. У нас дуже високі амбіції, і ми хочемо пройти якнайдалі. Збірна України проти будь-якого суперника буде грати тільки на перемогу.

— Той факт, що Андрій Шевченко був видатним форвардом, впливає на вашу роботу з ним? Можливо, він більше часу приділяє нападникам?

— Звичайно, це плюс, коли головний тренер раніше грав на твоїй позиції і грав дуже непогано. Нападники дуже уважно прислухаються до нього, до його підказок. Він говорить правильні й потрібні речі, і це стане в нагоді у грі. Для форвардів збірної це дуже хороший досвід.

— Чи дав Мірча Луческу вам якісь настанови перед вашим від'їздом до збірної?

— Він постійно підказує. Він каже, щоб ми використовували свої сильні якості, і я вважаю, що це правильно. Мірча Луческу говорить дуже мудрі речі, тому його уважно слухають. І перед Євро він також давав настанови. Зокрема, щоб ми викладалися на 100 відсотків.