Уельс – Швейцарія: прогноз і ставка

Євро-2024 12 Червня, 11:40 376
Уельс – Швейцарія: прогноз і ставка | 19-27
У Баку на «Олімпійському» ціна поразки занадто висока для обох збірних, тому яскравого футболу з великою кількістю гольових моментів чекати не варто.

У стартовому турі від валійсько-швейцарської суміші буде віяти прагматичністю та надмірною обережністю. Перед очними битвами з італійцями, програш однієї зі збірних в конкретно взятому поєдинку фактично буде прирівнюватися до вильоту, тому й напрошується відповідний висновок з вищезазначеним ігровим стилем від обох колективів.

За великим рахунком, загравати успіх однієї зі збірних бажання немає, хоча і очі мимоволі дивляться в бік «Наті», а ось конкретно по статистиці погляд кидається в область володіння м’ячем. У цьому аспекті, Швейцарія, яка застосовує високий пресинг і уповає на контроль снаряда, виглядає беззаперечним фаворитом.

В офіційних зустрічах, за останні три роки, швейцарці поступалися в контролі м’яча лише трьом збірним – Англії, Іспанії та Німеччини. З суперниками, які самі віддають ініціативу і роблять розрахунок на швидкі контрвипади, у володінні м’ячем «Наті» мають досить значну перевагу в процентному співвідношенні. Валлійці якраз до таких опонентів й відносяться.

Підопічні Пейджа сядуть низько і намагатимуться дати зіграти максимально високо своєму супернику, що дасть більше свободи простору для флангів та маневру для бігунка на кшталт Бейла, а тили у Швейцарії як ми переконувалися за тими ж іграми Ліги націй, надійністю не відрізняються.

Підопічні Петковича хоч і міцна, зіграна збірна, але зловити на помилці їхню оборону завдання цілком здійсненне. Вважаю, що в подібному ключі і буде проходити поєдинок, який при 26-ти градусній спеці цілком може завершитися навіть безгольовою посухою з істотною перевагою більш досвідчених «Наті» в контролі снаряда.