Циганков виділив найсильніші якості збірної України напередодні старту на Євро-2020

Збірна України 12 Червня, 16:43 1196
Циганков виділив найсильніші якості збірної України напередодні старту на Євро-2020 | 19-27
Півзахисник «Динамо» і збірної України Віктор Циганков вважає інтернаціональність тренерського штабу ключем до майбутніх успіхів «синьо-жовтих».
«Наші сильні якості – злагоджений колектив і розуміння, що потрібно робити на футбольному полі. Кожен футболіст знає, що від нього вимагається. В теорії тренери пояснюють кожному гравцеві, що йому потрібно робити на своїй позиції. Зараз у нас більш злагоджений футбол, ми діємо як єдиний механізм.

Статус Андрія Шевченка як легенди українського футболу також надихає. Коли така людина біля керма збірної, ти відчуваєш себе впевненіше. Андрій Миколайович і його тренерський штаб детально розбирають кожного суперника. На тренуваннях вони роблять корекцію в таких моментах, на які ми б навіть не звернули увагу.

Це люди з великим досвідом і глибоким розумінням футболу. Вони намагаються допомогти кожному футболістові окремо та команді в цілому, щоб ми відчували себе впевненіше на полі і це допомогло нам досягти результату. Працювати з інтернаціональним штабом легко – кожен додає щось нове, свою культуру, своє бачення футболу, життєвий досвід. Думаю, це лише сприяє успіху», – цитує Циганкова офіційний сайт УЄФА.